Personel Intra - Dakik Ajans Web Tasarım ve Yazılım

Personel Intra

Uzmanlaşmış kadrosuyla Dakik Ajans Türkiye'nin en başarılı .Net yazılımcıları ile çalışmaktadır. Dakik ajans güvencesiyle profesyonel yazılımcılar tarafından geliştirilen Personel Intra web yazılımı, yaklaşık bir yıllık ekip çalışması sonucu İleri seviye .Net ve profesyonel Ajax mantığı ile kodlanmıştır. Personel Intra web yazılımı, kurumların insan kaynakları ve idari işler birimlerinin iş yükünü büyük ölçüde hafifletecek şekilde tasarlanmıştır.

Yazılımın geliştirilmesi sürecinde Adana Hacı Sabancı OSB ile işbirliği yapılmıştır. Böylelikle, Adana Organize Sanayi Bölge Başkanlığı ihtiyaçları doğrultusunda güncellenen Personel Intra, özellikle organize sanayi bölge başkanlıkları için en kullanışlı ve ihtiyaca cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Personel Intra web yazılımı paket programlardan farklı olarak, kurumların ihtiyaç ve beklentilerine göre değiştirilebilecek ve geliştirilebilecektir. Yazılımındaki bu özellik ile Personel Intra kurumsal ihtiyaçları en hızlı ve en uygun şekilde karşılamaktadır.

Kullanım Alanları

Organize Sanayi Bölge Başkanlıkları,

Büyük Şirketler, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ),

Kamu Kurum ve Kuruluşları.

Personel Intra - Giriş

Giriş

Yazılımın tasarlanması noktasında bilgi güvenliğinin sağlanması ve korunması üzerinde özenle durulmuştur. Bilgi güvenliğinin sağlanması hususunda gerekli tüm önlemler alınmıştır. Sistem güvenliğinin sağlanması için kendine özel bir şifreleme mantığı geliştirilmiştir ve bu sayede dışarıdan gelebilecek siber saldırılara karşı gerekli tedbir alınmıştır.
Personel Intra web yazılımı, tüm personelin kolaylıkla kullanımı ve erişimi için özel olarak tasarlanmıştır. Yazılımda kullanılan tüm yönlendirmeler oldukça sade ve anlaşılabilir şekilde oluşturulmuştur. Bunun yanı sıra, görselliği de ön planda tutan personel Intra, oldukça şık arayüz tasarımı ile dikkat çekmektedir.
Ayrıca, Personel İntra web yazılımı tüm tablet, telefon ve farklı çözünürlükteki bilgisayar ekranlarıyla tam olarak uyumlu çalışabilmektedir. Böylece, yazılıma istenilen her yerden ve her cihazdan rahatlıkla erişim sağlanabilecektir.

Arayüz

Arayüz bölümünde kuruma ait tüm duyuru, haber ve bilgilendirmeler yayınlanacaktır. Sisteme giriş yapan tüm personel bu bilgileri kolaylıkla görebilecektir. Bu sayede, tüm personelin kurum hakkındaki gündem ve gelişmelerden anında haberdar olması sağlanacaktır.
Bu bölümde, toplantıda alınan karar duyuruları, yayınlamak istediğiniz her türlü kurum içi haber ve duyuru bilgileri ile gerçekleşen davet ve resepsiyonlara ait resim ve videolar yayınlanabilecektir.
Bunun yanı sıra, günlük yemek listesi, yönetmelik bilgileri, firma formları ve ödüllendirmeler gibi kuruma ait her türlü bilgi ve belge istenildiği gibi bu bölüm aracılığıyla personel ile paylaşabilecektir. Böylelikle, ilgili birim ve personellerin yükü büyük ölçüde hafifleyecektir.

Personel Intra - Arayüz
Personel Intra - Özlük bilgileri

Özlük Bilgileri

Personel için özel "Bilgilerim" sayfası oluşturulacaktır. Bu sayfa sayesinde her personel kendi özlük bilgileri ile izin ve maaş bilgilerini rahatlıkla takip edebilecektir. Sonuç olarak, insan kaynakları, idari işler ve muhasebe birimlerinin hâlihazırdaki iş yükü büyük ölçüde hafifleyecektir.
“Rehber ”modülü ile kurum içeresindeki etkileşim ve iletişim arttırılacaktır. Bu modül ile birlikte; yöneticiler ilgili personele, personeller ise birbirine kolaylıkla ulaşabilecektir. Modül içerisinde; personellerin telefon numaraları, mail adresleri, vesikalık fotoğrafları ile kan grubu bilgileri yer alacaktır. Örneğin; kurum içinde acil kan ihtiyacı olması durumunda rehberde kan grubu taraması yapılarak ihtiyaç duyulan kan grubuna sahip personel ile hızlıca iletişime geçilebilecektir.

Haber ve Duyurular

%100 Mobil uyumlu ve şık tasarımlı "Haberler" sayfası ile ilk yayınlanan haberden en son yayınlanan habere kadar tüm haber ve duyuruların sunumu yapılacaktır. İstenilen tüm haber bilgilerine ulaşabileceğiniz haberler sayfası ile kurumsal hafızanızın oluşmasına katkı sağlanmış olacaktır.
Modül sayesinde personelin kurum ile ilgili güncel haber ve gelişmelerden haberdar olması sağlanacaktır.
Ayrıca, yayınlanan tüm haber ve duyuruların içeriğinde okuyan ve görüntüleyenler modülü yer alacaktır. Özellikle geliştirilen bu modül sayesinde, istenirse haber ve duyuruları okuyup okumayan personeller raporlanabilecektir.

Personel Intra - Haber ve Duyurular
Personel Intra - Yönetim paneli

Yönetim Paneli

"Yönetici Paneli" bölümü yalnızca yönetici yetkisine sahip personeller tarafından görüntülenebilecektir. "Yönetim Paneli" bölümü ile bambaşka bir dünyaya giriş yapılmaktadır. İleri seviyede raporlama ve gerçek zamanlı sistem yönetimini bünyesinde barındıran bu panel ile işletmenizin her türlü faaliyetine anında vakıf olabilecek ve gerekli müdahaleleri yapabileceksiniz. Yeni personel, haber ve duyuru, gündem ve galeri gibi her türlü personel bilgilendirmelerini bu bölümden yapabilecek, personellerinizi veya birimlerinizi yetkilendirebileceksiniz.

Hedef ve Gündemler

"Hedefler" ve "Toplantılar" bölümlerinde, İşletmenizin/kurumunuzun stratejik hedef ve toplantılarına ait bilgileri ekleyip görüntüleyebilirsiniz, düzenleme ve silme işlemlerini yapabilirsiniz veya aşama ve kararlar girebilirsiniz. Bu bölümde her şey sizin yönetiminizde olacaktır. İstediğiniz zaman hedef veya toplantı maddelerine ait aşama ve maddeleri görüntüleyebilecek ve bunlara ait kararlar oluşturabileceksiniz. Bu sayede de tüm toplantı ve kararlarınız kayıt altında ve güvende olacaktır.
Bu modüllerimiz, işletmenizin/kurumunuzun gereksiz kâğıt kullanımını önemli ölçüde azaltacaktır. Kurumunuza ait bilgilerin elektronik ortamda depolanmasını ve korunmasını sağlarken çevrenin korunmasına da katkı sağlayacaksınız. Elektronik ortamda yapılacak düzenli depolama ve klasörleme ile kurumsal işleyişinizin daha fonksiyonel olması sağlanacaktır.
Dilerseniz, Türkiye’nin dijitalleşmeye en fazla önem veren OSB’lerinden biri olan ve Personel İntra web yazılımını kullanmakta olan Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Başkanlığı bilgi İşlem birimi ile irtibata geçerek yazılım hakkındaki görüşlerini alabilirsiniz.

Personel Intra - Hedef ve Gündemler

Personel İntra hakkında memnuniyet bilgisi için Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Başkanlığı'ndan Bilgi İşlem birimi ile irtibata geçebilirsiniz.

İşletmenizi/kurumunuzu en iyi şekilde yönetmek için tasarlanan birçok özellik ve dahası Personel İntra'da sizi bekliyor.