Dakik Ajans Profesyonel Web Tasarım ve Yazılım

WEB YAZILIM

Dakik Ajans olarak en iddialı olduğumuz konu Web Yazılımdır.

Web Yazılım;

Web tasarım ile tasarımı ve görselliği oluşturulan ekranların, arka planında masaüstü, mobil veya ortak platformlarda kullanılabilecek olan programların kodlanmasıdır. Ayrıca masaüstü yazılımlar ile her bilgisayar veya cihaza ayrı ayrı lisans ücreti ödemekten ve ara yazılım sorunlarından kurtulmaktır.

Muhasebeden, stok veya iş takibine, makine yönetiminden personel veya araç takibine kadar aklınıza gelebilecek tüm program ve projeler Web Yazılım ile özgürlüğe kavuşturulabilir.

Adana Organize Sanayi Bölge Başkanlığı ile kodladığımız Personel Intra Web Yazılımı sayesinde, çalışan bordrolarından yıllık hedeflere kadar herşeyi cihazlara bağımlı kalmadan takip ve kontrol edebiliyoruz.

Şimdi ise fabrika ve atölyelerde işkence haline gelmiş olan makine bağlantılı atölye yönetim yazılımlarını Web Yazılım alt yapısı ile tanıştırıyoruz ve bu alanda yepyeni ve tertemiz bir sayfa açıyoruz.

Kısacası Web Yazılım aklınıza gelebilecek tüm program ve yazılımların Web Yazılımın tertemiz ve sorunsuz altyapısı ile kodlanmasıdır.

Siz hayal edin biz yazalım...