Saha Tespit - Dakik Ajans Web Tasarım ve Yazılım

Saha Tespit

Uzmanlaşmış kadrosuyla Dakik Ajans Türkiye'nin en başarılı .Net yazılımcıları ile çalışmaktadır. Dakik ajans güvencesiyle profesyonel yazılımcılar tarafından geliştirilen Saha Tespit web yazılımı, ileri seviye .Net ve profesyonel Ajax mantığı ile kodlanmıştır. Saha Tespit web yazılımı, kurumların içeride ve sahada çalışan elemanlarının iş takibi konusundaki iş yükünü büyük ölçüde hafifletecek şekilde tasarlanmıştır.

Yazılımın geliştirilmesi sürecinde Adana Hacı Sabancı OSB ile işbirliği yapılmıştır. Böylelikle, Adana Organize Sanayi Bölge Başkanlığı ihtiyaçları doğrultusunda güncellenen Saha Tespit, özellikle organize sanayi bölge başkanlıkları için en kullanışlı ve ihtiyaca cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Saha Tespit web yazılımı paket programlardan farklı olarak, kurumların ihtiyaç ve beklentilerine göre değiştirilebilecek ve geliştirilebilecektir. Yazılımındaki bu özellik ile kurumsal ihtiyaçları en hızlı ve en uygun şekilde karşılamaktadır.

Ayrıca Personel Intra web yazılımı ile tam uyumlu olarak, içerisine entegre edilmiştir.

Kullanım Alanları

Organize Sanayi Bölge Başkanlıkları,

Büyük Şirketler, Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ),

Kamu Kurum ve Kuruluşları.

Saha Tespit - Giriş

Giriş

Kolay ve şık tespit giriş ve düzenleme ekranı ile web konusunda hiçbir bilgisi olmayan personelleriniz bile ister bilgisayardan, isterse mobil cihazlardan rahatlıkla bilgi girişi ve düzenlemesi yapabilecekler.

Listeler

Tespitlerim sayfası ile personellerinizin kendi oluşturdukları tespitleri kolaylıkla takip edebilir ve gerekli işlemleri buradan yapabilirler.
Tespit Listesi sayfasında isteğinize, verilen yetkiye ve departmana göre sistemde kayıtlı tüm tespitler listelenebilir ve yetki kontrollü olarak yönetilebilirler.

Saha Tespit - Listeler
Saha Tespit - Detay bilgileri

Detay Bilgileri

Detay görüntüle butonu ile yapılan tespitin ilk ve son haline dair detaylı tüm bilgileri ve tespiti yapan personel bilgilerini görüntüleyebilir, isterseniz yazıcıdan çıktı alabilirsiniz.
Böylelikle çalışanlarınızın yapılan iş tespitleri hakkındaki çalışmalarını takip edebilir ve onların işlerinde hızlanmalarını sağlayabilirsiniz.

Saha Tespit - Tespit ve Karşılaştırma
Saha Tespit - Tespit ve Karşılaştırma Çıktısı

Saha Tespit hakkında memnuniyet bilgisi için Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölge Başkanlığı'ndan Bilgi İşlem birimi ile irtibata geçebilirsiniz.

İşletmenizi/kurumunuzu en iyi şekilde yönetmek için tasarlanan birçok özellik ve dahası Personel Intra'da sizi bekliyor.